İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ayrılık ve sonrası

Biz eski sevgilimle 2 yıldan fazla birlikteydik beraber pek çok şey paylaştık. Geçen sene isteme için geleceklerdi lakin bi gün önce ben gelmiyorum deyip beni her yerden sildi çıkardı ertesi gün her şeyi düzeltmeye geliyorum deyip gelmek istedi ben gelme istemiyorum dedim. Sonra biz tekrar konusmaya başladık bu böyle 1 sene daha sürdü gidip gelmeler istiyorum seviyorum deyip aglamalar sonra istemiyorum demeler son 2 3 ayda ben çare olmaya çalıştıkça o istemiyorum deyip durdu sonra 20 gün önce beni engelledi her yerden dün de numarasını değiştirmiş ben anlayamiyorum benmle konuşurken ağlayan insan nasil olurda değişir demek ki hayatinda baska biri var canim çok aciyor kalbim sizliyor ailesi de beni istemiyor galiba bunu sorduğumda bana onlarla alakasi yok dedi ama konuşurken ablasi yanindaydi galiba sesi geldi. Her seferinde bitirmek istedi kalbim eskisi gibi değil artik dedi sen yoluma ben yoluma deyip beni engelledi ben napicam bilmiyorum şuan boşluktayim. Bana güven vermiyorsun diyordu bunu sorduğumda asiri kiskancliktan dolayı yaptığı şeyleri söylüyordu sürekli sen şunu yaptın diyordu suçu bana atıyordu o suan mutlu başkasıyla büyük ihtimal yakinda evlenir peki ya ben napicam tüm hayallerimi onunla kurdum kalbim ondan baskasina bakamıyor ki yardım edersiniz çok sevinirim
Tarih : 14.08.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Çok üzgün, kırılmış hissetmeniz çok normal ama burada devamlı gitgelleri olan sözüne güvenemeyeceğiniz biriyle hayatınızı birleştirmiş olsanız belli daha kötü hissedecektiniz. Büyün hayalleriniz yıkıldığı için mutsuz hissedebilirsiniz ama sizin geleceğiniz için bunun şu an resmiyette bişey olmadan bitmiş olması sizin için daha iyi olmuş olabileceğini düşünmelisiniz. Tekrar hedefler koyun kendinize, iş, eğitim, kurs, kendinize olan güven tekrar artsın, tekrar hayattan tek başınıza ve sevdiğiniz insanlarla keyif almayı öğrenmelisiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi