İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Babası tarafından ilgi ve sevgi görmediğin düşünen bir erkek genç

5 yaşındaydı oğlum boşandık. Baba asla ilgilenmedi var okuduğun bile bile babasının yok gibi davranması oğlumda asabiyet yanlış tavırlar aşırı agresiflik dikkatsizlik dik başlılık doğurdu. Ve ben bugün anladım ki 25 yaşına gelen oğlumda zannımca istenilmeme kabul görmeme korkusu var. Ne yapmalıyım?
Tarih : 26.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bu yaşadığı durum aslında çocukken babasından ayrılması ve babasının onunla ilgilenmemesinden dolayı, çocukken babasının onu istemediğini düşündürmüş olabilir ve bu onda bir travma yaratmış olabilir. Bu yaşadığı durumu o zaman aşamadığı için zamanla bu istenilmeme korkusuna dönüşmüş olabilir. Oğlunuz konuyla alakalı psikolog arkadaşlarımızdan randevu alırsa, bu sorunu çözmenize yardımcı olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi