İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ben çok kötüyüm kötü hastalık var sanıyorum kafayı yiyen sanki

Ben bir hafta önce ailevi bir durumdan çok moralim bozuldu önceden arada midem yanıyordu o günden sonra midem devamlı yanıyor göğsüme daralıyo devamlı elimde TLF kanser belirtilerini araştırıyorum doktorda gittim endoskopi ol dedi ama o güne kadar ne yapacağımı bilmiyorum
Tarih : 02.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Ramazan Kaygusuz

Merhaba, yaşadığınızı ifade ettiğiniz ailevi durumdan ötürü stres belirtileri gösteriyor olabilirsiniz. Aile içinde yaşadığınız problem hassas olduğunuz bir konuda sizi olumsuz etkilemiş olabilir. Bu durumda yaşadığınız problemi değerlendirmemiz gerekir. Bu konuda size destek olabilmem için aşağıdaki linkten profilimi inceleyip benimle bir görüşme alabilirsiniz: https://www.psikologofisi.com/psikolog/ramazan-kaygusuz Görüşmek dileğimle, kendinize iyi bakın.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi