İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Benn

Merhabalar hocam ben küçüklüğümden beri kafamın içinde sürekli hayal kurup kendi kendimle konuşuyorum. Gerçeklikle hayali ayırt edebiliyorum ama gün içinde sürekli kendimi hayal kurup kendi kendimle konuşurken buluyorum. Çevremdekiler küçüklüğümden beni kendi kendimle konuşurken gülerken görünce deli olduğumu düşünüyor, sürekli olmayan birini görüp görmediğimi soruyorlar. Ama bende ki farklı bir şey. Sürekli hayal kurmam hayatıma zorlaştırıyor. Hiçbir işi tam yapamıyorum. Bu durumdan çok şikayetçiyim. Ayrıca aşırı sinirlilik hali oluşmuş son 1 yıldır, sinirlenince elim ayağım titriyor. Ayrıca ben sosyal hizmet bölümünden mezun oldum. Psikoloğa gitsem, sicilime işlenir mi ?
Tarih : 08.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, öncelikle hayal kurmanızla ilgili bazı durumların değerlendirilmesi önemli olacaktır. Psikoloğa gitmeniz sicilinize işlenmeyecektir ancak hastanelerden randevu aldığınızda e-nabız üzerinden randevu aldığınız görünebilir fakat bu da sicile işlenmeye yetecek bir veri değildir. Uzm. Klinik Psk. Dilara Boyraz Giriş

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi