İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Bipolar bozukluğum olduğunu düşünüyorum sizce bir alakası var mı?

Ben kendimi bir dönem mutlu ve enerjik hissederken bir dönem ise kendimi çok mutsuz ve depresif bir halde buluyorum. Ailemle ve arkadaşlarımla sürekli kavga halindeyim sanki kimse beni anlamıyor gibi geliyor bazen onlara söylemek istemediğim sözleri söylüyorum ve uzun bir zaman suçluluk duygusu çekiyorum onlar dert etmiyor ama ben dert ediyorum 2.5-3 senedir böyleyim benim sorunum ne peki?
Tarih : 01.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Ramazan Kaygusuz

Merhaba, bahsettiğiniz dönemsel duygu geçişleri bipolar durumunda görülebilmektedir. Ayrıca bipolar durumunu yaşayan çoğu bireyin duygusal değişimleri nedeniyle çevresi ile olan ilişkileri de bozulabilmektedir. Ancak durumunuzu değerlendirmeden kesin bir açıklama yapmak mümkün değildir. Bu nedenle daha detaylı olarak görüşmek, değerlendirmenizi yapmak ve seanslarımıza başlamak için benden görüşme alabilirsiniz. Şu linkten bana ulaşabilirsiniz: https://www.psikologofisi.com/psikolog/ramazan-kaygusuz Görüşmek dileğimle, kendinize iyi bakın.

Psikolog

Duygu Güner

Merhabalar sevgili danışan, maalesef bu kadar bilgiyle durumunuzun ne olduğunu tahmin edemeyiz. Kendinizde bir sorun olduğundan şüphe ediyorsanız ve yardım almak istiyorsanız lütfen randevu alınız. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Psikolog Duygu Güner

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi