Bipolar bozukluğum olduğunu düşünüyorum sizce bir alakası var mı?

Ben kendimi bir dönem mutlu ve enerjik hissederken bir dönem ise kendimi çok mutsuz ve depresif bir halde buluyorum. Ailemle ve arkadaşlarımla sürekli kavga halindeyim sanki kimse beni anlamıyor gibi geliyor bazen onlara söylemek istemediğim sözleri söylüyorum ve uzun bir zaman suçluluk duygusu çekiyorum onlar dert etmiyor ama ben dert ediyorum 2.5-3 senedir böyleyim benim sorunum ne peki?

31 Ekim 2020
Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar
Duygu  Güner
Duygu Güner

Merhabalar sevgili danışan, maalesef bu kadar bilgiyle durumunuzun ne olduğunu tahmin edemeyiz. Kendinizde bir sorun olduğundan şüphe ediyorsanız ve yardım almak istiyorsanız lütfen randevu alınız. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Psikolog Duygu Güner

16 Kasım 2020
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhaba, bahsettiğiniz dönemsel duygu geçişleri bipolar durumunda görülebilmektedir. Ayrıca bipolar durumunu yaşayan çoğu bireyin duygusal değişimleri nedeniyle çevresi ile olan ilişkileri de bozulabilmektedir. Ancak durumunuzu değerlendirmeden kesin bir açıklama yapmak mümkün değildir. Bu nedenle daha detaylı olarak görüşmek, değerlendirmenizi yapmak ve seanslarımıza başlamak için benden görüşme alabilirsiniz. Şu linkten bana ulaşabilirsiniz: https://www.psikologofisi.com/psikolog/ramazan-kaygusuz Görüşmek dileğimle, kendinize iyi bakın.

15 Kasım 2020
Kullanıcı Yorumları
0/1500

Henüz yorum yapılmadı

Henüz yorum yapılmadı