İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Panik bozukluk yaşıyorum

Merhabalar hocam 1 sene önce yakalandığım rahatsız lik sebebi ile gitmedigim doktor bölüm kalmadı en son artık rahatsızlığım psikolojik olduğunu düşünüp bir psikiyatri doktorundan randevu aldım kendisi anlattığım sıkıntı yaşadığım şeylerden bana yaygın anksiyete panik bozukluk tanısı koydu kendisi bana paxera ve tranko buskas diye ilaç yazdı ama.ben bu ilaçları bir türkü başlayamadim ne yapmam gerek.
Tarih : 18.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba. Anksiyete ve panik bozukluklarda diğer kaygı bozukluklarında olduğu gibi terapi desteği oldukça önemlidir. Süreci daha rahat atlatmanıza yardımcı olur. Fakat ilaç tedavisi de oldukça belirleyicidir. Bu nedenle hekiminizin uygun gördüğü ilaçları onun önerdiği şekilde almanız faydalı olacaktır. Süreçle ilgili ve ilaç kullanımı ile ilgili tereddüt veya şikayetlerinizi hekiminizle mutlaka paylaşınız. İlaç tedavisinin yanında terapi desteği almak da belirgin fark yaratacaktır. Sağlıklı günler dilerim..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi