İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Bitmiş ilişki sorunu

Merhaba ben 26 yaşında bir bayanım ve çalıştığım yerde benim müdürüm olan bir erkekle bir ilişkiye başladık bir süre sonra bazı sorunlar yaşadık ve bir .ok kez ayrılıp tekrar barıştık en son her şey bitti fakat ben dayanamaz hale geldim her an işte gözümün önünde olmasıyla deliriyordum. İşte, evde, hiç bir yerde duramaz hale geldim. En son çareyi işten ayrılmakla buldum fakat hala iyi değilim her an online mı falan diye bakıyorum her an onu düşünüyorum uyku bozukluğum var. Bir de yeni şeylerden çok korkarım böyle bir takıntım var. Yeni ev, yeni iş, ne bileyim yeni eşya yeni arkadaş sevmem elimde olandan korkarım o olsun yeni şeyler istemem. Bana yardım edin, gerçekten her yolu denedim. Geziyorum, aklım onda, evde oturuyorum aklım onda.
Tarih : 26.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, aslında bizler kendimiz hakkında diğer insanların yorumlarını, düşüncelerini çok önemsiyoruz, onları dikkate alıyoruz. Bu yüzden, bizi iyi tanıyan ve bizim değer verdiğimiz ve değer gördüğümüz biri tarafından reddedilmek yıkıcı olabilir. Bu durumu aşmak için, öncelikle bu sürecin ortak bir süreç olduğunu unutmayın, sevgilisinden ayrılmış olan tek kişi siz değilsiniz. Bununla birlikte, bu ilişkiden çıkarabildiğiniz dersleri ve bu konuda kendinizi nasıl geliştirebileceğinizi düşünebilirsiniz. Hayattaki her şey bir tecrübedir bunu unutmayın. Kendinize bu süre içinde suçlamayın. Kendinizi affedin ve iyi davranın. Bir ilişkinin sonu olmuş olabilir ama bu daha güzel şeylerin kapısının açılmayacağı anlamına gelmiyor.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi