İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Çalışamıyorum

Benim sorunum ailem ve kendimle alakalı en önemlisi çalışmam gerekiyor fakat iş yerinde bi sorun bulup ayrılıyorum sonra işten çıktığım için kendimde üzülüyorum piskolojim bozuk olduğu için çalışamadigimi düşünüyorum aşırı sinir ve kimseyi cekememe halim var bunlardan nasıl kurtulurum bir yardım almam gerektiğini farkındayım kendimi iyi hissetmiyorum hatta bazen kendim kendimi tanıyamiyorum aynaya bakınca ilk defa görmüşüm gibi kendimi bakıyorum biseyleri yoluna sokmaya calissamda yapamıyorum
Tarih : 07.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Yasemin Altındağ

Merhaba, İşten bir bahane bulup ayrılıyorum demişsiniz. Gerçekten çalışmak istiyor musunuz yoksa mecbur kaldığınız için mi çalışıyorsunuz? Sizi yakından tanımamız ve yardımcı olabilmemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi