İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Çaresizim ne yapmalıyım?

Uzun zamandır çok yalnızım her türlü anlamda. Neden tüm kötü olaylar benim başıma geliyor? Kötüyü düşündüğüm için mi? Yok kendime karşı çok dürüst olsam da durum böyle. Her şeyden kendimi kısıyorum. Hayatımda hiç başarılı olamıyorum. Kimseye güvenemiyorum, konuşamıyorum... Yapacağım işleri sürekli erteliyorum. İletişimi tartışma aracı görüyorum. Büyük öfke var içimde ve bunu dilimle de yansıtmaya başladım. 19 yaşındayım 2 yıldır böyleyim. Birisiyle flört etmeye başladığımdaki istekli taraf karşısı oluyor, buluşma isteyeceğini anladığım anda konuşmayı kesiyorum. Çok mutsuzum bazı zamanlar enerjim yerimde oluyor ama bu durum çok kısa sürüyor. Kendi kendime sürekli konuşuyorum, saatlerce hayal kuruyorum ciddi anlamda bu iki şey bana zarar vermeye başladı. Zamanımı çok alan iki eylem haline geldiler.
Tarih : 04.12.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Önemli olan şey, bağlanma stillerinizi araştırmak ve öfkenizin nedenine inebilmektir. Öfkeyi yönetim becerileri dediğimiz beceriler muhakkak öğrenilebilen becerilerdir. Terapi yardımı ile bunları öğrenip uygulamasını da seans sırasında yapabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi