İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Çok sevdiğim 21 yıllık eşim bana ihanet eder mi?

Merhaba,21 yıllık evliyim eşim 50 yaşında ben 40 yaşımdayım. Eşimi çok seviyorum oda beni çok seviyor.20 yıldır aklımın ucundan bile geçmeyen bunun için bir gün bile üzülmediğim karma karışık duygular içindeyim. Canım eşimin bana ihanet ettiğini düşünüyorum hep bunu defalarca konuştuğumuz halde hayatımda senden başkası yok dediği kaç kez yeminler ettiği halde ben bir zaman tamam deyip sonra yine bir sürü senaryolar düşünüyorum tamam yapmıyor buna inanıyorum ama acaba beni kandırıyor mu diye düşünüyorum. Ben hiçbir zaman kıskanç bir insan olmadım ama son bir yıldır eşimi çok aşırı bir şekilde çok kıskanıyorum eşim harika bir insan onu daha fazla incitmek istemiyorum. LÜTFEN bana yardımcı olun bir uzmana, bilene ihtiyacım var. Teşekkür ederim.
Tarih : 31.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız bu şüpheyi, eşinize olan güvensizliğinizi tetikleyecek bir olay var mıydı? Gördüğünüz veya duyduğunuz herhangi bir şey oldu mu? Öncelikle olarak bunu düşünmenizi ve eğer böyle bir şey olmadıysa, neden böyle bir şey düşündüğünüzü kedinize sormanızı rica ediyorum. Yaşadığınız durum güven problemi mi, yoksa aldatılma korkusu mu öncelikle bunu anlamamız gerekir. Bunun için, psikologlarımızdan destek almanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi