İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Deprsesyondamiyim

Son 1 haftadır canım hiç birşey yapmak istemiyor ev isi de dahil yaptığım birşeyden zevk alamiyorum ve hep uyumak istiyorum kendimi çok yorgun hissediyorum..
Tarih : 27.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Tanya Halkacıoğlu

Depresif belirtiler demek daha doğru olabilir. Depresyon daha uzun bir zamanı kapsar. Sorunlarınızın üstünde konuşmak lazım seanslarda, yoksa depresyona dönüşebilir. Eğer bir kaç gün daha bu belirtiler geçmezse muhakkak terapi desteği alın, platformdan bana randevu oluşturabilirsiniz. Sevgilerle

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Son bir haftadır hayatınızda neyin değiştiğini analiz edin. Kendinizi gözlemleyin, bu durum uzun süre devam ederse destek almalısınız

Psikolog

Merve Karakuş

Bir teşhis için yeterli değil tabi ki yazdıklarınız, size yardımcı olmak için bizimle görüşmenizi tavsiye ediyorum. Nedenimi araştırmak ve tekrar hayattan keyif almanız için bize ulaşabilirsiniz.

Psikolog

Tuğçe Melis İleri

Bu saydığınız belirtiler depresyon belirtileri arasında bulunmaktadır. Tam olarak teşhis edilebilmesi için bir uzmanla görüşmenizi tavsiye ederim.

Psikolog

Duygu Güner

Merhaba sevgili danışan, dönemsel yada duruma bağlı bir depresyon problemi yaşıyor olabilirsiniz. Yakın zamanda sizi üzücek bir olay yaşadınız mı. Hala süreç devam ediyor mu? Başa çıkmakta zorlanıyorsanız randevu almanızı öneririm.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, Depresyonda mıyım değil miyim diye ayırıcı belirtileri sıralamak ve teker teker değerlendirmek gerekiyor. Özellikle cinsiyet erkekte farklı kadında farklı nüks etmekte. Akut durum olabilir majör olabilir kronik olabilir , bunların hepsi travma destekli veya anksiyete kaynaklı olabilir. Uyku problemleriniz var mı madde kullanıyor musunuz, iştahta azalma var mı , ellerde titreme , sürekli ağlama hissi gibi bir çok soruyu birlikte yanıtlamamız gerekiyor. Bu yüzden aklınızda bunları düşünmek yerine, daha çok kaygılanmamak için hayat hijyeninizi bozulmadan bir randevu talebi oluşturabilirsiniz. Halledilmeyecek bir problem değil müsterih olun lütfen... Uzman Klinik Psikolog Ahmet Ali SUNAY

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi