İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

DUYGU KÖRLÜĞÜ VE HİSSİZLİK PROBLEMİM

Hocam merhaba; 25 yaşında pulmoner kalp kapakçık hastasıyım artık hastalıkta ileri boyutlara geldim tekrar bir operasyon yapılmasına az kaldı. Yaklaşık 8-9 aydır Beloc zok 50 mg ritim düzenleyici ilaç kullanıyorum. Hocam ilacı kullanmaya başladığımdan beri hiçbir şey hissetmiyorum. depresyon gibi içine kapanık da yaşamıyorum fakat acı, keder, sevinç, özlem, hasret gibi duygular yok. git gide yok oldu. Mesela hayal kuramıyorum ki ben motivasyonumu bu şekilde sağlıyorum, müzik yapmakla ilgileniyorum fakat sanatsal yönden hiçbir şey yapamaz oldum bu yüzden. Dinlediğim her şeyin hissiyatına kapılabilen biriydim. Kulaklık kulağımdan düşmezdi hatta. Fakat en sevdiğim müzikler bile bomboş geliyor kulağıma artık. En çok değer verdiğim arkadaşlarım ile aram bozuldu artık hiçbiriyle görüşmüyorum fakat pişmanlık duygusu da gelmiyor. Çok daralmaya başladım bu yüzden. Kalple mi alakalı yoksa ilaçlarla mı alakalı veya operasyondan sonra düzelecek mi, klinik depresyonda mıyım bilmiyorum. psikolojik destek almalı mıyım yardımcı olur musunuz lütfen. Birkaç kişi sarı kantaron kullanmam konusunda ısrar ediyor ama ben önce sizlere danışmak istiyorum. çok teşekkürler değerli cevaplarınız için..
Tarih : 15.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikle sizi bu duruma nelerin ittiğini, neden böyle duygular yaşadığınızı anlamamız gerekmektedir. Hikayenizi bilmediğim için size buradan yardımcı olamıyorum Bununla alakalı psikologlarımızdan randevu alabilirsiniz, onlar size en güzel desteği sağlayacaklardır. Mutlu günler diliyorum.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi