HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

ilişkim var ve duygusal tükenmişlik yaşıyorum

Uzun süreli bir stres durumdan sonra hiçbir şeyi önemseyemez oldum. Hiçbir duygumun farkına varamıyorum beni zorlayan şey erkek arkadaşımın olması ona karşı çok yoğun duygular besliyordum. Böyle bir gecede gidecek bir şey değildi. 1 buçuk yıldır sevgiliyiz, hem yakın arkadaşım hem sevgilim. Onu çok seviyordum nasıl bu duruma geldim nasıl duygularımı geri getireceğim bilmiyorum. Lütfen yardım edin ben psikolojik destek almaya başladım 2 seans oldu daha çok başındayım fakat sabırsızım erkek arkadaşımı kaybetmek istemiyorum, duygusal bağımız geri gelsin istiyorum verebildiğim. Tek tepki ağlamak
Tarih : 30.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, erkek arkadaşınıza değer veriyor olmanız, ona aşk anlamında seviyor olmayabilirsiniz. Bazen yaşanılan bazı olaylar bizi birbirimize bağlar, siz bunu aşk sanabilirsiniz ama belki de değildir, yaşadığınız durum böyle olabilir. Hikayenizi tam bilmediğim için size anladığım kadarıyla yardımcı oluyorum Seansınızdan en yüksek verimi almanız için, sabırlı olmanı tavsiye ederim. Sabır en güzel olayları beraberinde getirecek ve size farkındalık kazandıracaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi