İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eğitime ara verdim ne yapmalıyım?

Üniversite sınavına hazırlanıyorum. 21 yaşındayım ve Hukuk istiyorum. Bazı nedenlerden dolayı yaklaşık 5 aydır hiç ders çalışmıyorum. Ara vermeden önce derslerim son derece iyiydi. Özellikle matematikte çok iyiydim. Ancak geçen sürede hızımı, pratikliğimi kaybettim ve bilgilerimi unuttum. Bir de uzun süre ara vermek IQ seviyesini düşürür diye duymuştum. Beynimi kaskatı ve uyuşmuş hissediyorum. Ben hedefime ulaşmak istiyorum ve bu durumu aşmak istiyorum. Çalışmalara başladığım zaman tekrar eskisi gibi olabilir miyim? Beni bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
Tarih : 04.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Yasemin Altındağ

Merhaba, Bazı nedenlerden dolayı çalışmaya ara vermişsiniz. Bazı nedenler neler bunu açabilir misiniz? Neden yeniden başlamayasınız ki? Tekrar eskisi gibi olabilirsiniz. İsterseniz eskisinden de iyi olabilirsiniz. Bu konu hakkında detaylı çalışmalar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi