İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

el ve bacak titremesi vücütta ağrılar

merhaba kolay gelsin. Pandemi süreciyle beraber arttığını düşündüğüm özel hayatımda ve aile içinde yaşadığım stresli durumlarda el ve ayaklarımda dışarıdan belli olacak derecede titremeler yaşıyorum. Stresli olan anı atlattıktan sonra titremelerim dursa da el kol bacak kaslarımda ağrılar hissediyorum bir iki gün boyunca bu ağrılar devam ediyor. beyin cerrahisi ve dahiliye doktorları tarafından değerlerim kontrol edildi ve bir sorunun olmadığı söylendi. geriye tek bir seçenek kaldı o da psikolojimden kaynaklı olması. Bunun sebebi ne olabilir terapi almam gerekir mi ya da ilaç kullanmam gerekir mi ki ilaç kullanmayı gerçekten istemiyorum çünkü bir yol gösteren olması durumunda bu streslerimi titremelerimi kendi çabamla en aza indirebileceğime inanıyorum stresli olduğum titremler yaşadığım anlarda neler yapmam gerekir terapi almadan da bu durumda nasıl başa çıkabilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. teşekkür ederim.
Tarih : 25.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız bu stresli durumların ne olduğunu, yani sizin kaygı oranınızı artıran durumların ne olduğunu anlamamız gerekir. Hikayenizin tamamını dinleyerek, sizi yardımcı olması için psikologlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi