İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Heyecanlanınca gelen titreme için ne yapmalıyım?

Ben bir kafede arkadaşlarla otururken veya toplu bir ortamda bir şey içerken özellikle tanımadığım kızlarla konuşurken heyecandan başım titriyor ve bu beni çok rahatsız ediyor var mı bir çaresi? Teşekkür ederim :)
Tarih : 08.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, aslında toplum içindeyken heyecanlanmamız kendimize olan özgüvenimizle alakalıdır. Eğer kendinize güvenirseniz bu durumun ortadan kalkacağını bilmenizi isterim. Öncelik olarak bütün kusurlarını, kendinizi sevmekle başlayabilirsiniz. Herkesin kusurları olabilir, herkes hata yapabilir. Bunların doğanın işleyişiyle alakalıdır. Kendinizde sevmediğiniz yönleri değil de, sevdiğiniz yönlerinizi düşünebilirsiniz. Bunlar için teşekkür edebilirsiniz. Aynı zaman da, kendinize iyi bakmak, görünüşünüze dikkat etmek de özgüveni arttıran durumlar biridir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi