İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Emetofobi Korkusu

Merhabalar şuanda 18 yaşındayım 8 yıldır emetofobi rahatsızlığım var yada ben öyle biliyorum. 16 yaşımdan beri selectra tedavisi alıyorum psikiyatrim bana depresyonum var diyerek selectra yazdı. 2 yıldır içiyorum ama pek bir etkisini göremedim dışarı her adımımı attığımda midem bulanıyor başım dönüyor kanım çekiliyor sürekli kusma korkuları yaşıyorum psikiyatriye bile gidemiyorum sadece evde rahat ediyordum ama son 1 senedir evde de midem bulanıyor psikiyatrim bana sosyelleş dedi fakat dışarı çıkamıyorum git gide beni içerden bitiriyor gelecek kaygıları çoğalıyor sizce sorunum ne ve ne yapabilirim.
Tarih : 08.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, Durum sosyal fobi ile ilgili olabilir. Ilac tedavisinin yani sira psikoterapi almak size cok daha iyi hissetirecektir. Yuksek lisansimdaki uzmanlik alanim kaygi bozukluklari ve fobiler. Konu ile alakali benimle iletisime gecebilirsiniz. Saglikli Gunler Dilerim,

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi