İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşim beni aldattı ne yapmalıyım

3 senelik evliyiz 1 kızımız var. Ocaktan bu yana beni aldatmış ve evlilik yıldönümümüzün 3 gün öncesi öğrendim. Ne yapmalıyım? Çok kararsızım. Çocuğum var. Onun için katlanmalı mıyım, yoksa direkt boşanmak mı gerekiyor? Şimdiden teşekkürler cevap için.
Tarih : 16.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, evliliğinizi devam ettirip ettirmemek sizin kararınız, önemli olan bu kararı aldıktan sonraki sürecin sizi nasıl etkileyeceği, bu durumda kendinize ne istediğinizi sormalısınız, anne ve babanın boşanma süreci, gelişmekte olan bir çocuk için olumsuz etkilere yol açabilir, fakat mutsuz bir anne ve eve bağlı olmayan bir baba çocuğun ileride bağlanma problemlerine yol açabilir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi