İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Eşimin kızını istemiyorum

Merhaba, ben 43 yaşında oğlum evli kızım 20 yaşında yaklaşık 6 ay önce evlendim ama eşimin 6 yaşında kızı var ve babasıyla görüşsün diye ayda bir olan görüşmesi her hafta sonu bize gelmesi beni rahatsız ediyor. Eşimi çok seviyorum o üzülmesin diye kızın her suyundan gidiyorum ama çok sinir oluyorum. Lütfen bana yardımcı olun, yanlış bir şey yapıp eşimle aramızdaki saygı ve sevgiyi korumak istiyorum, teşekkür ederim.
Tarih : 20.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, eşinizle evlenmeden önce, onun daha önceden bir evlilik geçirdiğini ve ondan bir çocuğu olduğunuzu bildiğinizi düşünüyorum. Eşiniz çocuğuna karşı bazı sorumlulukları olduğunu ve bu sorumlukları yerine getirmesi gerektiğini bilmelisiniz, babalık görevi anne ile babanın ilişkisine sonlandırsa bile devam etmesi gereken bir durumdur, sizin de buna sonradan engel olmanız doğru bir davranış olmayacaktır. Aynı zamanda, buna iyi yönünden bakabilirsiniz çünkü eşiniz çocuğuyla ilgilenmesi, ona bakması aile bağlarına verdiği değeri göstermektedir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi