İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Evleneceğim erkekle geçmiş sıkıntısı yaşıyorum

Ben kısa bir süre sonra evleneceğim. Nişanlım askerde. çok mutluyduk Ben ona bazı yalanlar söyledim amacım tabi ki onu kandırmak değildi. O bana kendisini dürüst olarak tanıttı ilişkim çok olmadı en nefret ettiğim şey yalan söylemek dedi bir sürü ilişki yaşamış. Bana açıldı sonra benim açılmam biraz zor oldu her geldiğinde yeni bir şey söyledim tabi ki güvensiz hissetti şimdi bana çok zor anlar yaşatıyor sen ona böyle yaptın mı diye defalarca anlatırıyor. Bana eğer söylemediğim bişey varsa hakkını helal etmeyeceğini söyledi, aklıma çok eskiden ufacık bir şey geldi ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin söylemeli miyim? Nasıl atlatabilirim bunu
Tarih : 14.08.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Şu an askerde olması omunun daha hassas olması demek. Şu an siz dışardasınız ve sizi daha fazla kıskanıyor olabilir. Şu dönemi çok fazla tartışma konularıyla yıpratmamalısınız birbirinizi. Döndüğünde güzel bir anınızda eğer ki böyle bir konu açılırsa ona açık ve net olan, siz birbirinizin geçmişleriyle değil şu an ve geleceği için berabersiniz. Bunun farkında olmalısınız ve geçmiş yüzünden birbirinizi üzmeyin eğer bilmesi gereken ve onu ilgilendirin bir durum yok ise.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi