İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hastalığımı biliyorum

Merhabalar ben uzun bir süre önce herhangi bir profesyonel tarafından teşhisi konulmayan ama çok emin olduğum anksiyete bozukluğu problemi yaşıyordum. Belli bir süre youtube üzerinden videolar izleyerek bunu yenmeyi başardığımı düşünüyordum. Üzerinden zaman geçti ve dün birden çarpıntım başladı ve yine huzursuz oldum yerimde duramadım. Az önce de kalp atışlarım çok hızlandı fakat bazı durumlarda anksiyeteden kaynaklı bir çarpıntı değil de çarpıntıdan kaynaklı bir panik atak yaşadığımı düşünüyorum. Çoğu zaman kaygılarımı yönetebilsem de çarpındı yaşadığımda yine ufak bir panik atak yaşıyacağımı biliyorum. Bu durumu nasıl tanımlayabilirsiniz ve nasıl bir yol izlemeliyim?
Tarih : 10.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız durumu tam olarak anlayamadığım ve hikayenizi bilmediğim için yorum yapamıyorum. Psikologlarımızdan randevu alırsanız, onlar size en doğru tanı ve tedaviyi yapacaklardır. Mutlu günler dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi