İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hayatımı değiştirmek istiyorum

Şuan üniversite sınavına hazırlanan biriyim. Ailem süper her zaman yanımdalar. Bir dediğimin iki olmadığı bir hayat yaşarken tam 3 yıl önce birisiyle tanıştım. Onu kesinlikle çok seviyorum. Ama şu 3 yıl benim yaşımdaki birisi için çok ağır geçiyor. Beni üzen ama mutlu eden birisiyleyim. Yalan söylüyor, bazen çok saygısız konuşuyor,sevgisini hissettiremiyor. Deli gibi ağlamaktan başka çarem yok. Çok seviyorum , vazgeçemiyorum. Onunla olmuyor ama olmazsada olmuyor. Sınava hazırlanırken her şey daha da zorlaştı. Psikolojim artık hiçbir şeyi kaldıramayacak durumda. İçimdekileri birisine anlatmaktan utanıyorum. Özgüvenim sıfır her şeyi kafasına takan bir insan oldum. Kafama her şeyi takıyorum. Artık şu takıntılı hali bir an önce bırakıp özgüvenli bir insan olmak istiyorum ve en önemliside öfke kontrolü yapmak istiyorum .
Tarih : 19.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Sevgi iki taraftı ve saygılı ise Sevmek güzel bir duygudur, aksine güven veren, enerji veren, pozitif olmaya yardımcı olan kişidir. Yılların geçmesiyle bitse bırakamayacağımızı düşündüren alışkanlıklar vardır. O duygular karşıda ki kişi ne yaparsa yapsın bir kabullenilmişlik hissi verir ve zaman geçtikçe siz değişirsiniz. Onun için artık birşeyler değişsin diyorsanız bize başvurun, gerçekten istekleriniz hayallerinizi beraber konuşalım aydınlatalım ve size bu yolda yardımcı olalım.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi