İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Her şeyi kurgu yapıyorum ne yapmalıyım?

Bir konu üzerine çok fazla düşünüyorum, olmayan şeyi bile düşünebiliyorum. Düşünmemeye çalışsam bile bu hep böyle. Hep agresifim, her şeye sinirlenebilme eğilimim var. İnsanlardan uzak durma taraftarıyım genellikle çünkü insanların davranışlarından bile kurgu yapıyorum. 4 yıllık bir ilişkim var. Sevgilimin beni sevdiğini biliyorum aslında ama onunda davranışlarında bir mana arayıp ne kadar istemesem de ondan uzaklaşıyorum. Yardım eder misiniz ?
Tarih : 18.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Ramazan Kaygusuz

Merhaba, yazdıklarınızdan ilişkilerde çevrenizdekilerin niyetinden emin olamadığınızı ve onlara güven duyamadığınızı anlıyorum. Sanırım bu durum da öfke duygunuzu arttırıyor ve ilişkilerden uzaklaşmanıza neden oluyor. Deneyimlediğiniz bu duygu ve düşüncelerinizi daha detaylı olarak değerlendirmek ve terapi sürecine başlamak isterim. Dilerseniz bu adresten bana ulaşabilirsiniz: https://www.psikologofisi.com/psikolog/ramazan-kaygusuz Görüşmek dileğimle, kendinize iyi bakın.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi