İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hiçbir şey yapmak istemiyorum

Merhaba. Benim sorum. Hiçbir şeyden zevk almıyorum, her şey bana saçma ve anlamsız geliyor. Dışarı çıkmak istemiyorum, kimseyle konuşmak istemiyorum. Hiçbir şey beni mutlu etmiyor. Banyo yaparken bile ağlıyorum. Zorla yapıyorum her şeyi 32 yaşında kadınım. Hiç bir hayalim yada bir amacım yok, sürekli mide bulantısı yaşıyorum ya çok yiyorum kusana kadar yada hiç yemiyorum çok gittim yardım aldım ama ilaçlar beni daha da kotu yaptı.
Tarih : 09.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, hayatımızın bazı dönemlerinde hiçbir şey yapmak istememe hissi yaşayabiliriz. Bu normal bir durumdur. Önemli olan, bu durumun ne zamandan beri olduğu, sıklığı ve yaşantınızı ne kadar etkilediği bunun psikolojik bir rahatsızlık olup olmadığını belirler. Bu durumunuz konusunda endişeliyseniz ve düzeltmek istiyorsanız, en doğru adım uzmana danışmak olacaktır. Uzmanlarımızla birlikte hayatınızda olan bu hissi kırmanız mümkün.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi