İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İletişim problemi

İçime kapanmaya başladım kimseyle konuşamıyorum yalnızlaştım ailevi nedenlerden dolayı
Tarih : 14.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Ben Uzm. Klinik Psk. Gizem Turgut. Anladığım kadarıyla ailevi sorunlarınızdan aile dışı ilişkileriniz de bozulmaya başlamış. Hem ailevi sorunlarınıza neden olan faktörleri bulmak hem de bu faktörlerin aile dışı ilişkilerinize yansımasını önlemek için psikoterapi almanız size fayda sağlayacaktır. Eğer bu süreçte benimle birlikte yol almak isterseniz sistem üzerinden uygun olduğum zaman dilimlerine bakıp size uygun bir saate randevu oluşturabilirsiniz.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar , öncelikle, bilişsel düzeyde farkında olup bazı şeylerin yolunda gitmediğini fark etmeniz bile büyük bir adım tebrik ediyorum öncelikle. ilişkisel ve ailede dinamikleriyle ilgili problemler genellikle; kaygı ve duygulanım duygu durum bozulmalarına neden olabilir, bu gibi durumlarda detaylıca görüşme sağlamakta fayda var. Yaşanılan belirli problemler aktarım sağlanmadıkça çözüm aramadıkça, bu problemler kişilerin fizyolojik ve psikolojik yıpranmasına neden olduğu için ; özellikle iletişimde stresörlerin tetiklenmesiyle kaygıda artış, uyku problemleri ve zaman içerisinde tahammül seviyesinde düşüklük, hiç bir şey yapmama isteği, bu ve bunun gibi belirtiler halledilmediği taktirde duygulanım ve duygu durumla ilintili bir problemler ortaya çıkabilir. Hem ilişkisel anlamda hem bireysel anlamda detaylı bir görüşme sağlayabilirsek faydalı olabilir. Halledilmeyecek bir sorun değil müsterih olun ve müsait bir vaktinizde randevu için planlama yapabilirsiniz... Uzman Klinik Psikolog Ahmet Ali SUNAY

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi