İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İlişki problemim var

Yaklaşık 2 aydır süren bir birlikteliğimiz var. ama biz bu iki ayda toplasanız 2 ya da 3 hafta görüştük birlikte olduk. daha sonra ayrı kaldık. ilişkimizin ikinci haftasında Benim babaannem rahatsızlandığı için il dışına çıkmak zorunda kaldım. Ben geri İstanbul'a dönene kadar O da çalışmak için Sakarya'ya gitti kendi bahçelerine. Daha sonra ben İstanbul'a geldiğimde Bana sürpriz yapmak için geri geldi yaklaşık bir 10 gün kadar yine beraberdik .O geçen pazar sabahı geri döndü Sakarya'ya ve gittiği günden beri haber alamıyorum ondan telefon zaten bozulmuştu biliyorum ama şu an kardeşine de ulaşamıyorum. uzak mesafeye ilişkisi de değildi yan yana iki mahallede oturuyorduk . ikimizin de Ailesi bu ilişkiye karşı. Bu yüzden o başta İlişkiyi bitirmek istedi alimlerimiz karşı olduğu için annesi ona sütünü helal etmeyeceğini vesaire söyledi . bitirmek istedi fakat benden ayrılamadığını dile getirdi. Sakaryadan geldikten sonra da Ailesi onu yurda yazdıracak. O da bu kadar uzun süre ayrı kalacagimiz da benim üzülmemi ve onu bırakabileceğimi düşündüğü için ayrılığı dile getirdi Ben de sert bir dille reddettim beni çok sevdiğini ve asla bırakmayacağını söyleyerek sarıldı şu an kafam gerçekten allak bullak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum Sizce ne yapmalıyım? Ama onu gerçekten çok seviyorum
Tarih : 10.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, sorularınıza kendinizi daha iyi keşfedip kendinize ve çevrenize yönelik gerçekçi bakış açıları kazanarak yanıtlar bulabilirsiniz. Terapi desteği almak bu noktada size yardım sağlayacaktır. Sağlıklı günler dilerim..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi