İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İlişkilerde ani sinirlenme

Bir ilişkim vardı aslında ilişki sayılmaz ben tek taraflı seviyordum herhalde . Onunda bana karşı bir şeyler hissettiğini düşünmüştüm. Galiba hissetmiyormuş. Onunla konuşurken hislerinin olduğunu düşünmüştüm. Çünkü benim için defalarca ağlamıştı çok kez hem de. Onunla konuşurken hep bir beklenti içindeydim , bana beklediğim şeyi vermeyince de yani duygusal anlamda çok sinirleniyordum aşırı hem de çok kırıcı şeyler söyledim, Bu tek seferlik değil hem de çok fazla oldu , o benim bunları gerçekten söylediğim düşündü çünkü çok fazla söyledim bunları, normal hayatta genelde yalnızlığı seviyorum , dünya görüşüm çok farklı , herkesin yürüdüğü yoldan yürümek gelmiyor içimden , bazen hiç bir şey yapmak gelmiyor içimden oturup saatlerce tavana bakmak istiyorum , kimseyle duygusal anlamda pek fazla ilişkim olmadı çünkü olursa üzerim diye düşünüyorum. Geçmişte bir kaç kez reddedilmiştim bu yüzden de olabilir , kimseyle konuşmak istemiyorum , kimsenin benimle konuşmasını da istemiyorum , sokak ta yürürken gözüme bakan insanları tehdit olarak algılıyorum , duygusal anlamda son ilişkim bu yüzden bitti az önce sinirlenip yaptığım şeyler yüzünden , bana beni hiç sevmediğini söylediğindeyse daha çok öfkelendim çünkü benim tek isteğim beni sevmesiydi , bunu nasıl aşarım bir yöntem var mı bütün ilişkilerim böyle mi olacak, hayatımdaki insanları duygusal bozukluk yüzünden kaybetmek istemiyorum artık
Tarih : 29.03.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Olayları algılama durumunuz bir hayli gerçekten sapmış duruyor, öncelikle terapi sürecinde mantığa sizi çeken bazı uygulamalar yapılmalı, teknikleri elbette var ama okuduğunuzda kendiniz uygulayabileceğiniz şeyler değil, seans sırasında uygulamaları terapistinizle beraber yapabilir ve alışkanlık haline gelmesi için de kendiniz evde deneyebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi