İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İliskilerim biri bitiyo biri basliyor buda beni yıpratıyor ne yapmalıy

Merhabalar Ben büyük bi yalanını yakaladım erkek arkadaşımdan ayrıldım. o günde olacağı tuttu eski erkek arkadaşım mesaj attı çöküntüdeydim ikna etti bulusmaya sahilde sabaha kadar oturduk güzel vakit gecirdik ama icimde hep eskinin burukluğu vardı eskisi ikna etti yeniden başladık iliskiye teselliyi ben nedense hep baskasında arıyorum biri bitiyo biri başlıyor buda beni çok yıpratıyor yaptığım yanlış mı bilmiyorum tek kalamamak mi korkmak mi yalnizliktan bilmiyorum nedir anlamıyorum suan iliskim iyi gidiyor neden böyle napmalıyım
Tarih : 15.08.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Burada sorunlarla başa çıkma becerilerinizle ilişkili bir durum. Tek başınıza yapabileceğinizi, aşabileceğinize önce kendiniz inanmalı ve güvenmelisiniz. Desteğe ihtiyacınız olursa bizlerle görüşebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi