İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İlişkim bitti mi bitmedi mi anlayamadım. Bana yol gösterir misiniz

9 aylık modern bir ilişki içindeyim. İlk zamanlarda uzaktan bir ilişkiye başlamanın sebebiyle olsa gerek tartışmalar yaşadık. Ancak uzun zamandır olukça iyi bir iletişimiz olup, yaklaşık bir ay beraber yaşadık. Bu süreçte oldukça güzel vakit geçirdik ve duygusal bir vedalaşma geçirdik. Hatta birlikte yaşamak için ev bakmaya başlamıştık. Birbirimize karşı oldukça saygılı bir iletişim içindeydik. Beni giyimim, arkadaşlarım, gittiğim geldiğim yerler konusunda asla kısıtlamadı. Hatta lafını bile etmedi. Ancak geçen hafta ablamla bir çocuk parkında gece saat 1 e kadar oturmuştum. Beni şasırtıcı derecede büyük tepki vererek yürü git işine gibi cümleler kullandı. Ben de bu ayrıldık mı demek oluyor dedim. O da bana sürekli tartıştığım bir ilişkide olmak istemiyorum dedi. Yani diye sordum ve bu mesajıma görüldü attı. (Ancak ben ne zaman tartıştığımızı bile hatırlamıyorum, oldukça tatlı bir iletişimimiz vardı. Uzaktanda olsa beraber dizi film izlerdik ve bana gitar çalardı.) 1 haftadır hiçbir şekilde mesaj atmadım ve arama yapmadım. Aynı şekilde o da yapmadı. Ancak sosyal medya hesabında beraber çekildiğimiz fotoğrafları hala tutuyor ve onu oldukça iyi tanıyorum ki kesinlikle kaldırırdı. Bu durum beni daha çok şaşırttı. Kesin olarak ayrıldık demeyip bir de fotoğraf tutması ne demek oluyor bilmiyorum. Bu süreçten önce bir kaç taciz vakası yaşamış ve onunla bunları paylaşmıştım. Bu son seferde onları gündeme getirerek önlem almıyorsun hiç ne halt edersen et de demişti. Sık boğaz etmemek adına onu hiç rahatsız etmesemde günlerdir içim içimi yiyor. Lütfen bana bir yol gösterin.
Tarih : 06.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. İlişkinizin içeriğini, birbirinizle iletişimini daha detaylı öğrenilerek cevap verilecek bir soru. Seans esnasında daha detaylı incelemelerle ve sorgulamalarla daha sağlıklı sonuç alınabilir...

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi