İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İnternetten hastalık bakma alışkanlığım var

Beni bazen sıkıntı basıyor ama geçiyordu bir sorun teşkil etmiyordu sınav kaygısı ama bir gün internetten neden oluyor diye bir bakayım dedim bir sürü hastalık beni ateş bastı bipolar falan filan... Hepsinin belirtilerini tek tek araştırdım beni bir endişe bastı acaba bu muyum, bu muyum. Sonra bipolar mıyım diye korkmaya başladım daha bir sürü deli miyim, şizofren miyim internetten hastalıklara baktım bakalı hala endişeliyim sürekli. Bir ara geçti gitti geçen sosyal medyada tesadüf eseri yine hastalık belirtisi gördüm tekrar başladı endişe.
Tarih : 05.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız endişeyi anlayabiliyorum fakat internette çok fazla bilgi kirliliği var size bu konuda yardımcı olması için psikologlarımızdan randevu alabilirsiniz. Onlara hikayenizi anlatırsanız, sizi daha iyi aydınlatacaklardır. Unutmayın internette neyi daha çok araştırırsanız, o sizin karışınıza çıkacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi