İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kafamda kendi kendime kuruyorum

Bundan 5 yıl önce nişanlıydım ayrıldık ve kuzeniyle evlendi benim dediğim kişiyle şimdide ayrıldılar bana geri döndü ve konuştuk ama yapamayacağımı anladım bitirdim görüşmeyi şimdi ise tekrar o eski eşiyle görüşyor diye düşünüyorum ve kendini dururamıyorum sürekli whatsapptan onlara bakıyorum aynı anda çevrimiçi oluyolar diye napacağımı artık bilmiyorum
Tarih : 09.11.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba ben Psikolog Ofisi'nden Psikolog Zeynep Deniz Gül. 5 yıl önce biten ilişkinizin sonrasında tekrar başlaması, birbirinizle daha yaşamak istediğiniz şeyler olduğunu düşündürdü bana. Ancak devamında artık emin bir şekilde ilişkiyi bitirdiğinizi söylüyorsunuz ve o kişinin size göre olmadığına karar vermişsiniz. Sonrasında eski eşi ile görüşmesi sizde bazı duygular uyandırmış. Bu hisleri tanımlayabilmek ve anlamlandırabilmek sizin için yararlı olacaktır. Sizin durumunuzla ilgili bir çok bilgiye daha sahip olmam gerekli size yardımcı olabilmek için. Örneğin son 5 yılda neler yaptınız? O kişi ile neden ayrılmıştınız? Bu ve bunun gibi soruların cevabı bizim için çok önemlidir. Bu konuda terapi almak isterseniz https://www.psikologofisi.com/ dan psikolog arkadaşlarımla iletişime geçebilirsiniz. Benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi