İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kafamda sürekli bir şeyler kuruyorum.

Sürekli erkek arkadaşımın beni aldatabileceğini düşünüp duruyorum. Böyle bir şey yapmaz diyor bir yanım, diğer yanım ise ya yapıyorsa diye sürekli bir şeyler kuruyor kafamın içinde. Bana karşı hiçbir zaman bir yanlışı olmadı ama ben sürekli ya olursa diye kuruntular yapıyorum. Daha önce bu sebepten ayrıldık. Şu an tekrar beraberiz. Ama ben tekrar benim bu kuruntularım ve suçlamalarım yüzünden ayılırız diye endişeliyim. Birbirimizi seviyoruz ama benim gibi bir insanla da ömür geçmez. Bunun ben de farkındayım fakat o an kendime engel olamıyorum.
Tarih : 20.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, daha önce yaşadığınız ilişkilerinizde olan güven problemini bu ilişkinize yansıtıyor veya çocukluktan gelen bağlanma problemi kanyaklı bir sorun olabilir. Sizi daha detaylı dinlememiz ve anlayabilmemiz için psikologlarımızdan yardım almanızı tavsiye ederim.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, belli ki erkek arkadaşınıza ve belki de insanlara güvenmekte zorlanıyorsunuz. Bu güven duygusu çok küçük yaşta gelişmeye başlar. O dönemlerde eksik kalmış bazı duygular olabilir. Güven duygusuyla ilgili bir uzmandan destek almanızı öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi