• Soru Sor
  • Kafamda sürekli bir şeyler kuruyorum.

Kafamda sürekli bir şeyler kuruyorum.

Sürekli erkek arkadaşımın beni aldatabileceğini düşünüp duruyorum. Böyle bir şey yapmaz diyor bir yanım, diğer yanım ise ya yapıyorsa diye sürekli bir şeyler kuruyor kafamın içinde. Bana karşı hiçbir zaman bir yanlışı olmadı ama ben sürekli ya olursa diye kuruntular yapıyorum. Daha önce bu sebepten ayrıldık. Şu an tekrar beraberiz. Ama ben tekrar benim bu kuruntularım ve suçlamalarım yüzünden ayılırız diye endişeliyim. Birbirimizi seviyoruz ama benim gibi bir insanla da ömür geçmez. Bunun ben de farkındayım fakat o an kendime engel olamıyorum.

19 Mayıs 2021
Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhaba, daha önce yaşadığınız ilişkilerinizde olan güven problemini bu ilişkinize yansıtıyor veya çocukluktan gelen bağlanma problemi kanyaklı bir sorun olabilir. Sizi daha detaylı dinlememiz ve anlayabilmemiz için psikologlarımızdan yardım almanızı tavsiye ederim.

21 Mayıs 2021
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhaba, belli ki erkek arkadaşınıza ve belki de insanlara güvenmekte zorlanıyorsunuz. Bu güven duygusu çok küçük yaşta gelişmeye başlar. O dönemlerde eksik kalmış bazı duygular olabilir. Güven duygusuyla ilgili bir uzmandan destek almanızı öneririm.

21 Mayıs 2021
Kullanıcı Yorumları
0/1500

Henüz yorum yapılmadı

Henüz yorum yapılmadı