İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sürekli kafamda bir şeyler kuruyorum olumsuz düşünceler içerisindeyim?

Merhaba ben 19 yaşındayım hayatımın çoğu kısmında kendimi olumsuz düşünceler kurarken kuruntu yaparken buluyorum. Her şeyin altında bir şey arıyorum çok fazla takıntılıyım ve bu yüzden çoğu şeyi kaybediyorum bir an çok mutluysam bir an çok mutsuz endişeli ve karamsar hissediyorum sanki her şey kötüymüş hayatım durmuş gibi hissediyorum ve modum çok düşüyor bir şeye üzüldüğümde ya da kafamda bir şeyler kurduğumda sinir krizi geçiriyorum gözüm dönüyor ne yapacağımı bilmiyorum saatlerce düşünüyorum ağlıyorum hareket etmiyorum zihnim çok yoruluyor beynim çıkacakmış gibi hissediyorum kimseye derdimi anlatmak istemiyorum beynimi kemiriyorum resmen ne yapmalıyım ?
Tarih : 03.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, kafanızda kurduğunuz olaylar özellikle ne ile ilgili sizce, nasıl olayları daha çok düşünüyorsunuz? Bunu anlamamız gerekir. Dilerseniz daha detaylı bir şekilde konuşmak isterseniz psikologlarımızdan destek alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi