İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kaygı ve düşünce

Merhaba, uzun süredir bir çok şeyden kaygı duyuyorum. Aklıma kötü düşünceler geliyor. Ailemin, kendimin başına bir şey gelecekmiş gibi hissediyorum. Kendimi sebepsiz yere mutsuz hissediyorum, aniden içime sıkıntılar geliyor. Aklımdaki düşüncelerden uzaklaşmak için son zamanlarda telefona sardım. Arada ağlama isteğim de çok fazla oluyor.
Tarih : 03.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, kaygılarınızın en fazla arttığı durumlar ne zamanlar, bu durumlar neden sizin kaygınızı artıyor bunu anlamamız gerekmektedir. Çok fazla düşündüğünüz konulardan uzaklaşmak için telefon belki de iyi bir seçenek olmayabilir sizin için, daha çok ilginizi çeken veya daha fazla kafanızı dağıtabileceğiniz bir çözüm bulabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi