İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kaygı ve endişe yüzünden midem kötü oluyor ve kusuyorum

Mesela sabah çok sevdiğim bir arkadaşımla buluşacağız ve benim o zaman dan beri düşünmeye başlıyorum ve böyle midem farklı oluyor ne yemek yiyebiliyorum ne bişi yapabiliyorum ne yapmam gerekiyor bilmiyorum kaygı ve endişeden düşünüyorum ama bilmiyorum
Tarih : 10.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Yasemin Altındağ

Merhaba, Çok sevdiğim bir arkadaşımla buluşacağım zaman midem kötü oluyor, düşünmeye başlıyorum demişsiniz. Bu sadece arkadaşınıza ilişkin bir durum mu yoksa diğer aile, romantik, sosyal ilişkilerinizde de böyle bir durum var mı? Size yardım edebilmemiz için ve sizi daha yakından tanımamız, buna sebep olan şeyleri araştırmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu konu hakkında bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi