İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kaygılarımdan nasıl kurtulabilirim

Merhaba, kaygı mı sosyal fobi mi nedir bilmem ama yapacağım bir iş olunca mesela küçük bir sunum dahi olsa sürekli o anı düşünüyorum, aklımdan kim ne der, nasıl cevap vermeliyim gibi milyon tane soru geçiyor. Sürekli olarak başarısız olduğum zamanlardaki yüz ifadelerini gözümde canladırıyorum ve haliyle başarma ihtimalim her geçen gün azalıyor. Kendimi uzunca süredir huzurlu hissedemiyorum. Harekete geçmeyi seven biri olmama rağmen ertelemeye, kaçmaya başladım. Kaçtıkça daha büyük bir sorun olarak geri gelen korkularım bana rahat vermiyor artık.
Tarih : 23.03.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Sosyal fobi problemi olabilir, fakat detaylı öykü almadan yardımcı olmam ve probleminiz şudur demem çok zor, destek almanızı oneririm

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi