HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimde değilim herkesle sorun yaşıyorum

İlk olarak ben üniversiteye KPSS'ye hazırlanıyorum ders çalışamıyorum tüm çevremden uzaklaştım ne insan yüzü görmek istiyorum ne insan sesi duymak istiyorum. Ailemle sürekli sorunlar yaşıyorum kimse beni dinlemiyor anlamıyor aileme bir şey anlatıyorum oflamaya başlıyor dinlemek istemediğini belli ediyor. En yakın arkadaşlarıma hep destek oluyorum her anlarında yanında oluyorum ama bana bir şey olduğu an yanımda hiçbirini göremiyorum beni soran yazan nasılsın diyen tek bir kişi bile yok. Sevdiğim çocukluk arkadaşım var uzun zamandır seviyorum ama biz arkadaş kaldık yine konuşuyoruz evet ama o da bana değer vermiyor belli ediyor o acı çekince kendi canımı vermeye razı olan benim her şeyimle yardımcı olurum ama o beni ne görür ne duyar. Geceleri uyuyamıyorum uykularımdan uyanıyorum sürekli nefesim kesilerek kan ter içinde uyanıyorum ağlayarak uyanıyorum ani kasık ağrıları ile uyanıyorum ve bir daha uyuyamıyorum. Sürekli kötüyüm aklım başımda değil deli deli hareketler yapıyorum ve kendimi kaybettiğimi düşünüyorum.
Tarih : 02.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Duygu Güner

Merhabalar, size önerim psikolojik destek almaya başlamanız olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi