İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimi her konuda yetersiz buluyorum ne yapabilrim ?

Merhaba 7 aydır evliyim eşimle çok iyi anlaşıyorum ama kendi içimde sorunlar yaşıyorum evimde hiç bir şey yapmak istemiyorum içimden hiç birşey gelmiyor kimseyle konuşmak istemiyorum evimi benimseyemiyorum bu cinsel hayatımıza da yansıyor cinsel olarak ta hiç birşey yapmak istemiyorum. İş yerimde de yaptığım iş ağır geliyor mutsuz oluyorum sürekli gergin ve sinirliyim tükendiğimi hissediyorum bu yaşadığım durum beni çok mutsuz ediyor eşim anlayışla karşılıyor ama ne kadar daha devam eder buna hiç bir fikrim Yok evliliğime zarar gelsin istemiyorum eskisi gibi yine neşeli hayattan zevk alan biri olmak istiyorum
Tarih : 26.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Eren Artun Ergül

Merhabalar. Bahsetmiş olduğunuz yakınmalar depresyon semptomlarına benzemekle birlikte detaylı bir analiz ile size uygun çözüm önerilerini paylaşmamız işlevsel olacaktır. Şu an bir soru sorarak kendiniz için önemli bir adım atmış olduğunuzu görüyorum en yakın zamanda bir terapi randevusu almanızı öneririm. İyi günler dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi