İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimi kötü hissediyorum yaşamaktan zevk almıyorum

Kalbimde istemsizce yük var ve surekli umutsuzluğa kapiliyorum sevdiklerim tarafından aldatılmış gibi hissediyorum kimsenin beni sevmediğini düşünüyorum hic bir işim rast gitmicek gibi hissediyorum hic bir sey yapasim gelmiyor hayattan zevk almıyorum istemsizce kafamda kötü senaryolar kuruyorum nasil kurtulabilirim
Tarih : 10.11.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisi’nden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Şu anda depresif bir duygu durumda olduğunuz açıkça görünüyor. Her insan hayatının bir döneminde bu düşüncelere kapılabilir. Bu dönemi oluşturan etkenler bizim için önem arz eder. Siz de kendinizin böyle hissetmesine sebep olan şeyleri saptamaya çalışmalısınız. Bazen tek bir kötü olayı tüm hayatımıza yayma eğiliminde oluruz, buna genelleme denir. Size üzen ve sıkan konuya odaklanmak ve diğer olumlu şeylerin bundan etkilenmemesine çalışmak sizin kendiniz için yapabileceğiniz güzel bir hareket olur. Bu konuda terapi almak için https://www.psikologofisi.com ‘a tıklayıp psikolog arkadaşlarımdan randevu alabilir, benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi