İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimi sürekli kötü hissediyorum ne yapmalıyım

Sürekli kaygı içerisindeyim kendimi hep kötü hissediyorum dışarıya çıkmak istemiyorum kalabalık ortamlarda duramıyorum sakin ortamda bile duramıyorum her konuda kötü bişey olucakmış hissi yaşıyorum ölücekmişim gibi hissediyorum dışarıya çıktığımda ya birisi beni öldürürse yada zarar verirse hissine kapılıyorum arkadaşım yada ilişkimde hep gözümün önünde olsun istiyorum sürekli panik halindeyim her konuda her an bisey olucakmiş gibi hissediyorum sürekli gerginim huzursuzum panik halindeyim depresifim olmayan şeyleri oluyormuş gibi görüyorum halisünasyonlar görüyorum iyi hissetmiyorum..
Tarih : 20.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Sizi oldukça zor durumda bırakan ve bu kaygıların günlük yaşamınızı etkilediği bir duygu durum içerisinde olduğunuzu anlıyorum. Bu şekilde sadece yazdıklarınızdan hareketle herhangi bir tanı koyulması ya da bir bozukluğun saptanması mümkün değil fakat kaygının işlevselliğinizi etkilediğini ve bozukluğun söz konusu olabileceğini öngörüyorum. Dolayısıyla daha doğru bir yaklaşım getirilebilmesi ve tedavi için terapi desteği almanız gerektiğini söyleyebilirim. Sağlıklı günler dilerim..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi