İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimi tanımıyorum

Fark ettim ki benim belli bir karakterim yok, belli bir giyim tarzım yok. Bir gün rock hayranı gibiyim, bir gün rap hayranı gibiyim. Asla sabit bir tarzda kalamıyorum. Belli bir müzik zevkim yok, belli bir hobim yok, dün durdum ve kendime şu soruyu sordum ben nasıl biriyim? İyi biriyim, onu biliyorum ama iyi olduğum kadar kötü biri de içimde yatıyor sanki. Korkak biri var sanki, panik biri var sanki, salak biri var sanki. Her şey var, bu yüzden nasıl biriyim sorusuna tam anlamıyla cevap veremiyorum. Bir günüm bir günümü tutmuyor demek isterdim ama bir saat önce aşırı mutlu bir insan iken bir saat sonra aşırı mutsuz olabiliyorum. İnsanların düşüncelerini bir o kadar umursuyor, bir o kadar umursamıyorum. Belirsizliğimde boğulmaya başladım, ne yapmalıyım, nasıl düşünmeliyim hiç bir fikrim yok. Sanırım yardım almam gerekiyor.
Tarih : 21.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bizim kişiliğimizi, kendimize özgü davranışlarımız oluşturur. Yani, günlük yaşamımızda çevreye verdiğimiz tepkiler, davranışlar ve tutumlar kişiliğimizi oluşturur. Bunların uyum içinde olması gerekmektedir. Bu durumda sağlıklı bir kişilik yapısından bahsedebiliriz. Eğer bu bütünlüğünüz ve uyumunuz olmadığını düşünüyorsanız, bir uzman tarafından destek almanızı öneririm.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi