İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kimseye yakın olamıyorum

Aklıma sürekli kötü şeyler geliyor ne bileyim söylemeye bile dilim aklım varmıyor her şeyden sıkıntı kapıyorum ne bileyim yatak yırtılsa yastık yırtılsa elbisem yırtılsa hemen kötü hissediyorum sanki dışarıdan eve gelince tuhaf hissediyorum özgür hissetmiyorum oturduğum evden bile rahatsız oluyorum
Tarih : 02.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Ben Uzm. Klinik Psk. Gizem Turgut. Anladığım kadarıyla her olumsuzluktan çabuk etkilenen bir yapınız var. Evet, belki dışarıdan bakıldığında yastık yırtıldığında,... vs. kendinizi kötü hissediyorsunuz ancak daha derinlerde hangi düşüncenizin size kendinizi kötü hissettirdiğinizi anlamak ve terapi esnasında da o düşünceyi yeniden yapılandırarak o düşüncenin sizi kötü etkilememesi için çalışmak gerekir. Bu sürecinizi benimle yürütmek isterseniz sistem üzerinden çevrimiçi olduğum saatlerde randevu oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
18.11.2020
Haklısınız basit şeyleri kafaya takmanın sebebi daha derinlerde kafaya takılan şeyler olması şükür ki onlardan bir nevi olsun kurtuldum en azından kafaya takmıyorum ve şu an soruma bakıyorum elbise yırtıldı diye kafaya takılır mı diyorum yaşanmadı ama etkilenirdim hemen.

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi