İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sınıfta kimse beni umursamıyor neden?

Sınıfta kendimi değersiz hissediyorum. Bana dövecekmişsin gibi bakıyorsun diyen oldu . 1 arkadışım dışında kimseyle konuşmuyorum. Onlarda takmıyor beni. Sorun ben de mi? Soğuk mu görünüyorum?
Tarih : 10.11.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisi’nden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Bu soruyu yanıtlamak için çok az bilgiye sahibim ancak bir yorum yapmam gerekirse bazen gerildiğimizde ya da düşüncelere daldığımızda dışarıdan görünen görüntümüz iç dünyamızı yansıtmayabilir. Bu durum ne zamanlar yaşanıyor? Siz genel olarak nasıl hissediyorsunuz? Bu gibi soruların cevabı bizim için önem arz ediyor. Bu konuda terapi almak için https://www.psikologofisi.com ‘a tıklayıp psikolog arkadaşlarımdan randevu alabilir, benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi