İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Korku

Bundan 1 hafta önce bir yakinim kalp krizinden vefat etti ondan sonra kendimi iyi hissetmedim göğüsüm agrimaya6 başladı carpintim olmaya başladı doktora gittim bir şeyin yok dedi ertesu gün göğüsüm sıkıştı carpintim uyordu nefes alamiyor gibi oldum acile gittim yine doktor bir şeyin yok dedi yine talilerim EKG hepsi temiz çıki ama sanki kalp krizi geçiriyorum gibi oluyor 3 4 gündür böyleyim kafayı yemek üzereyim
Tarih : 29.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Bir olaydan etkilenip kaygılarınız çoğaldığını anlıyoruz yazdıklarınızdan. Bizlere ulaşıp bunu nasıl kontrol altına alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bunu nefes egzersizleri ve düşüncelerinizi kontrol etmeyi öğrenerek atlatabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi