İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Mastürbasyon yaparken aklıma kötü şeyler geliyor

Benim şöyle bi sıkıntım var. Mastürbasyon yaparken aklıma istemediğim bir şey geliyor ve ben sanki o aklıma gelen kötü şey başıma gelmiş, öyle şeyler varmış gibi içim huzursuz oluyor. O günden sonra bir kere daha mastürbasyon yapmak zorunda hissediyorum
Tarih : 21.03.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Duygu Güner

Merhabalar sevgili danışan, nasıl temizlik, düzen, ya da yaptığımız bazı davranışları sürekli tekrarlama gibi takıntılar gelişebiliyorsa, cinsel konulara, düşünmek istemediğimiz, düşündüğümüzde bizi rahatsız eden ve sonrasında da bu düşüncelerin gerçekliğini sorgulama ve kendimizi suçlama gibi bozuk düşünce yapılarına bağlı takıntılarımızda olabilir. Size önerim bu tarz davranış ve düşünceleriniz sürekli tekrar ediyorsa en kısa zamanda bir uzmandan destek almanız olacaktır. Görüşmek dileğiyle sağlıkla kalın.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi