İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Nasil bu durumdan cikabilirim?

Kendime olan özgüvenimi yitirdim ve kendimi eli kolu Bagli hisediyorum ,ve bu yüzden 1 senedir Evde oturuyorum, disari cikmak dahi istemiyorum, calismak yine istiyorum Ama icimde Sanki sürekli duygularim degisiyor istiyorum ama cesaret edip biseyler yapmiOrum.. hevesim gidiyor .... Bu durumdan nasil kurtulurum Acaba ??? Die
Tarih : 06.08.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Bizimle görüşmenizi tavsiye ediyorum. Öncelikle sizin niyetiniz ve çabanız önlemli olacak. Sizinle beraber bir çalışma yürütüp kendinize olan özgüveni artırmak ve hayata dair tekrar size hedefler belirlemek ve mutlu olmanız mümkün. Bize yazmanız bile bir adım bunun devamını da yapabileceğinize güvenin.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi