İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Nasıl mutlu olacağım?

Sınavdan yeni çıktım ve iyi bir derece elde ettim. 25 Ocak depreminden dolayı başka bir şehre taşındım. Artık hiçbir şeyden mutlu olamıyorum. Bazen panik ataklar geçiriyorum. Genel olarak ağlamaklıyım. Hiçbir hedefim yerine gelmiyor. Yazılılarım başlayacak ve ders çalışamıyorum. Kilo aldım okula gitmek istemiyorum . Yaşamak fazla zorlaşıyor. İzmir depremine şu an çok üzülüyorum. Enkaz altındaki insanlar açken yemek yemek zoruma gidiyor. Aslında hiçbir zorluk yaşamıyorken boş bir şekilde depresyona girmem saçmalık. Nasıl düzeleceğim? O kadar enerjik birisiydim ki... Ne yapmalıyım?
Tarih : 01.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Ramazan Kaygusuz

Merhaba, yaşamınızın bazı alanlarında zorluklar yaşamaya başlamışsınız. Yaşadığınız problemleri daha detaylı olarak dinlemek isterim. Benden görüşme alabilirseniz size faydalı olacağıma inanıyorum. Aşağıdaki linkten bana ulaşabilirsiniz: https://www.psikologofisi.com/psikolog/ramazan-kaygusuz Görüşmek dileğimle, kendinize iyi bakın.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi