İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ne yapacağımı bilmiyorum, kaygılıyım.

uzun zamandır depresif bir haldeyim hiçbir şey yapasım yok, mutsuz, kötü düşünmekten kurtulamıyorum bazen iştahım hiç olmuyor bazen hep yemek yiyesim geliyor. Geceleri hiçbir neden olmadan ağlıyorum, geçmişe çok fazla kafa yoruyorum. Gelecek hakkında çok düşünüyorum, kısacası bu durumdan nasıl kurtulacağım?
Tarih : 23.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar. Geçmişteki yaşantılar çözüme kavuşmadığında bugünümüzü hatta geleceğimizi de etkileyebilir. Böyle durumlarda geçmiş yaşantıları kabul etmek gerekir. Bu bazen kolay olmayabilir. Zaman alabilir. Kendimize şefkatle yaklaşmak gerekir. Zaman tanımak gerekir. Psikolojik destek almak faydalı olabilir. Çünkü bu durum bugünümüzü etkilediği gibi geleceğimizi de etkileyebilir, kaygı yaratabilir. Depresif ruh haline girmemize neden olabilir. Dolayısıyla profesyonel destek iyi gelecektir. Sağlıklı günler dilerim..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi