HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

nefes alamıyorum hiç gücüm kalmadı

askerdeyim saçlarımı yoluyorum artık hiç gücük kalmadı yolda yürüyecek halim yok kimseyle konuşamıyorum aklım sürekli sivil hayatımda gözlerim çöktü altı morardı yaşama zevkim kalmadı artık
Tarih : 29.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Askerlik bir dönem boyunca farklı bir yaşam tarzına yol açtığı için bazen bazıları çok kolay uyum sağlarken bazıları için bu dönem daha zorlayıcı olabilir. Sivil hayatınızı özlediğinizden bahsediyorsunuz. Bu dönemi o özlediğiniz hayattan ayıran bir şey olarak değil de onlara kavuşmak için atlatmanız gereken bir dönem olarak düşünce yapınızı değiştirirseniz. Orada olduğunuz günleri daha katlanabilir bir hale getirebilirsiniz. Orada arkadaş edinmek, sohbet etmek de sizi rahatlatacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi