İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Öfkeyle ilgili problemim

İkili ilişkilerde çok kötü hissediyorum. Anlamlandıramadığım ve aşamadığım bir öfke sorunum var. Hemen sinirleniyorum, saçma sapan şeylere parlayıp karşımdakini kırıyor ama hemen pişman oluyorum. Kıskançlığımda çok tavan, hiçbirini kontrol edemiyorum ve bu beni o kadar rahatsız ediyor ki. Normalde içime kapanığım, kendimi dış dünyaya açarken çok zorlanıyorum ama böyle yaşamakta istemiyorum. Psikoloğa, psikoterapiste ya da bu sorunu kime anlatacağımı da açıkça bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Önerileriniz nedir?
Tarih : 27.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ikili ilişkilerde size kötü hissettiren ve öfke sorunu yaşamanıza neden olan davranışları tanımlayabilir misiniz? Neden böyle davranıyorsunuz, bunun nedenini anlamak ve problemi çözebilmek için psikologlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi